Genres: Exorcismus

Poster for the movie "Inkarnace"

Incarnate – Inkarnace (2016)

Jedenáctiletý Cameron (David Mazouz) se znenadání začíná chovat podivně. Uzavírá se ve svém pokoji, mluví zvláštními pradávnými jazyky a vykazuje i další příznaky posedlosti. Jakmile to jeho matka (Carice van Houten) zpozoruje, spojí se s odborníky z Vatikánu, kteří za chlapcem vyšlou specialistku na podobné případy, která si na pomoc...

Poster for the movie "The Possession Experiment"

The Possession Experiment (2016)

Student vezme práci na teologickém projektu – exorcismu. Když zjistí, že nedaleko jeho města se dříve prováděl exorcismus, provede na místě experiment a probudí několik let spící zlo.

Poster for the movie ""

The Conjuring 2 – V zajetí démonů 2 (2016)

Film navazuje na fenomenální celosvětový úspěch Wanova filmu V zajetí démonů. Tentokrát manželský pár odcestuje do severního Londýna vyšetřovat jeden z nejhrůzostrašnějších případů paranormálních aktivit, aby pomohl svobodné matce, která žije sama se svými čtyřmi dětmi v domě zamořeném zákeřnými duchy.

Poster for the movie ""

The Offering (The Faith of Anna Waters) (2016)

Jaimie je mladá úspěšná reportérka, která musí odcestovat z rodné země do Singapuru, aby prošetřila záhadnou smrt své milované sestry. Když vzhlédne poměrně zvrácený videozáznam, jakým bizarním způsobem se připravila o život, nedává jí to žádný smysl. Následné zjištění, že její ztráta života souvisí z několika úmrtími, ji ještě více...

Poster for the movie "Forsaken"

Forsaken (2016)

Evangelický kněz po hospitalizaci jeho manželky a následným zjištěním, že trpí závažnou nemocí, která může způsobit smrt, se rozhodne vzít věci do vlastních rukou a uchyluje se k exorcismu. V tu chvíli je v ohrožení nejen jeho manželka a on, ale i celá jeho rodina.