Genres: Epidemie

Poster for the movie ""

It Comes at Night (2017)

It Comes at Night je mysteriózní thriller s hororovými prvky a vypráví příběh o rodině, která je izolována od okolního světa, který je zamořen infekcí, ve dřevěném sídle v zarostlém lese. Již zažitá pravidla přežití se náhle změní s příchodem nové zoufalé rodiny.

Poster for the movie ""

Peelers (2016)

V malém striptýzovém klubu, který pořádá party, se jeho majitelka a striptérky musí bránit proti infekci, která dělá z lidí agresivní stvůry.

Poster for the movie "Viral"

Viral (2016)

Jedno americké městečko zasáhne nebezpečná virová epidemie. Ve městě, je proto vyhlášena karanténa a neví se co epidemii způsobuje nebo jak se vůči viru bránit. Virus v neposlední řadě způsobuje agresivitu u nakažených a hlavní postava Emma se musí vypořádat s těmito nepříjemnými okolnostmi, aby zachránila svoji rodinu…

Poster for the movie "Summer Camp"

Summer Camp (2015)

Američtí poradci přijedou na tábor do Španělska a chtějí si užít léto. Jednoho z nich kousne virem nakažený pes a nakazí jej, ten pak začne napadat další účastníky tábora.

Poster for the movie "Pandemic"

Pandemic (2016)

Blízká budoucnost, zombie virus, svět je na pokraji zkázy, několik menších vědeckých skupinek přežívá v izolovaných oblastech poblíž metropolí a snaží se zachránit co ještě jde, k čemuž využívají ozbrojený týmy který jezdí na zásobovací jízdy nebo hledaj nenakažený přeživší, a s jednou podobnou skupinkou vyjíždíme právě my.

Poster for the movie "III"

III (2015)

Vypukne epidemie, která hodně lidí zabije a nakazí. Příběh se odehrává kolem dvou sester, z nich jedna je nakažená. Protože podle nařízení se musí oddělit zdraví od nakažených, tak se sestry ukryjí u kněze a zjistí, že nákaza se dá zničit pouze tím, že pomocí starodávné knihy vstoupí do podvědomí,...