Found (2012)

Poster for the movie "Found"

Found (2012)

103 min - Thriller, Horor, Drama - 30 března 2012
|
|

Horor o dvou bratrech, kteří mají zálibu v hororech a nemají nejlepší vztah s rodiči. Starší z nich viděl již dříve extrémně zvrácený horor Headless (tento horor doopravdy vznikl až po tomto hororu) a podle něj začal vraždit ženy a uřezávat jim hlavy. Mladší bratr o této jeho zálibě ví, ale nic mu raději neřekne, protože má strach, že by ho zabil taky. Mladší bratr má problémy ve škole s tím, že si ho ostatní dobírají, když to starší bratr zjistí, tak to začne řešit po svém.

Režie:  Scott Schirmer

Fotky

Obsah hororu

Horor o dvou bratrech, kteří mají zálibu v hororech a nemají nejlepší vztah s rodiči. Starší z nich viděl již dříve extrémně zvrácený horor Headless (tento horor doopravdy vznikl až po tomto hororu) a podle něj začal vraždit ženy a uřezávat jim hlavy. Mladší bratr o této jeho zálibě ví, ale nic mu raději neřekne, protože má strach, že by ho zabil taky. Mladší bratr má problémy ve škole s tím, že si ho ostatní dobírají, když to starší bratr zjistí, tak to začne řešit po svém.Žánr: Thriller, Horor, Drama

Detaily hororu

Oficiální stránka: 
Země původu:   United States of America
Originální znění:  English
Datum vzniku:  30 března 2012

Finanční info

Rozpočet:  $8 000

Produkce

Produkční společnosti:  The October People, Forbidden Films

Technická specifikace

Délka hororu:  1 h 43 min

Hodnocení

Hodnocení
6

Hodnocení

6/10

  České titulky k hororu

  Stáhnout české titulky
  ——————————————————-

  Trailer

  1 odpověď

  1. ASH napsal:

   Hodnocení

   6

   Celkem dobře natočenej horor, herci hrají, rozhodně lepší průměr. Gore u Headless je na mě trochu moc, ale jinak jsem se nenudil..no a ten konec to zabil.. “Vzpomínky jako jsou tyto opravdu stojí za to potlačit” rozhodně souhlasim:)

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.