Extortion (2017)

Poster for the movie "Extortion"

Extortion (2017)

108 min - Akční, Dobrodružný, Krimi, Drama, Thriller - 2 ledna 2017
|
|

V thrilleru Extortion se mladý pár s malým synem vydají na dovolenou k moři. Po příjezdu se snaží otec půjčit skútr, aby mohli vyjet na moře s svým synem, ale všechny hotelové skútry jsou již rezervované, tak si půjčí aspoň starší rybářský člun od místního rybáře. Ten se ale při výjezdu s rodinou na otevřené moře porouchá a oni zůstanou uvěznění na jednom ze stovek odlehlých ostrůvků. Po nekonečných hodinách čekání na pomoc se konečně objeví dva rybáři, kteří uhasí jejich žízeň. Vše už začíná vypadat dobře, ale po chvíli otec zjišťuje, že zachránci mají s rodinou své plány.

Režie:  Phil Volken
Scénář:  Phil Volken

Obsah hororu

V thrilleru Extortion se mladý pár s malým synem vydají na dovolenou k moři. Po příjezdu se snaží otec půjčit skútr, aby mohli vyjet na moře s svým synem, ale všechny hotelové skútry jsou již rezervované, tak si půjčí aspoň starší rybářský člun od místního rybáře. Ten se ale při výjezdu s rodinou na otevřené moře porouchá a oni zůstanou uvěznění na jednom ze stovek odlehlých ostrůvků. Po nekonečných hodinách čekání na pomoc se konečně objeví dva rybáři, kteří uhasí jejich žízeň. Vše už začíná vypadat dobře, ale po chvíli otec zjišťuje, že zachránci mají s rodinou své plány.Detaily hororu

Oficiální stránka: 
Země původu:   Puerto Rico United States of America
Originální znění:  English
Datum vzniku:  2 ledna 2017

Finanční info

Produkce

Produkční společnosti:  Filmmuse Productions, Del Rey Films

Technická specifikace

Délka hororu:  1 h 48 min

Hodnocení

Hodnocení
8

Hodnocení

8/10

  České titulky k hororu

  Stáhnout české titulky
  ——————————————————-

  Trailer

  1 odpověď

  1. ASH napsal:

   Hodnocení

   8

   nadprůměrný thriller s nice záběry u moře, správně nesympatickými záporáky a ten otec byl fakt smolař:), za mě super ani jsem nečekal, že to bude tak dobrý..

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.