Blackway (Go with Me) – Pojď se mnou (2016)

Poster for the movie ""

Pojď se mnou (2016)

90 min - Thriller - 10 června 2016
|
|

Hlavní hrdinkou současného příběhu zasazeného do neutěšeného prostředí severozápadní pacifické dřevotěžařské komunity je Lillian (Julia Stilesová). Ta se právě vrací do svého rodného města, kde ji soustavně obtěžuje Blackway (Ray Liotta) - bývalý policajt, z něhož se stal krutý šéf místního podsvětí. Lidé ve městě jsou k ní lhostejní a šerif jí rovnou doporučí, aby se odstěhovala. Lillian je však rozhodnutá se s pomocí mrzutého starého dřevorubce Lestera (Anthony Hopkins) a jeho mladičkého parťáka Natea (Alexander Ludwig) svému psychopatickému pronásledovateli postavit. Zdá se, že tihle dva jsou jediní, kteří se nebojí vzdorovat Blackwayovi, jenž má pod palcem celé široké okolí.

Režie:  Daniel Alfredson
Scénář:  Joe Gangemi, Gregory Jacobs

Fotky

Obsah hororu

Hlavní hrdinkou současného příběhu zasazeného do neutěšeného prostředí severozápadní pacifické dřevotěžařské komunity je Lillian (Julia Stilesová). Ta se právě vrací do svého rodného města, kde ji soustavně obtěžuje Blackway (Ray Liotta) - bývalý policajt, z něhož se stal krutý šéf místního podsvětí. Lidé ve městě jsou k ní lhostejní a šerif jí rovnou doporučí, aby se odstěhovala. Lillian je však rozhodnutá se s pomocí mrzutého starého dřevorubce Lestera (Anthony Hopkins) a jeho mladičkého parťáka Natea (Alexander Ludwig) svému psychopatickému pronásledovateli postavit. Zdá se, že tihle dva jsou jediní, kteří se nebojí vzdorovat Blackwayovi, jenž má pod palcem celé široké okolí.Žánr: Thriller

Detaily hororu

Oficiální stránka: 
Země původu:   United States of America
Originální znění:  English
Datum vzniku:  10 června 2016

Finanční info

Produkce

Produkční společnosti:  Gotham Group, Enderby Entertainment

Technická specifikace

Délka hororu:  1 h 30 min

Hodnocení

Hodnocení
7.5

Hodnocení

8/10

  České titulky k hororu

  Stáhnout české titulky
  ——————————————————-

  Trailer

  1 odpověď

  1. ASH napsal:

   Hodnocení

   7.5

   docela dobrej thriller, známý herci a lesní atmosferický prostředí k tomu sedělo, konečný vysvětlení a dvojsmysly mě taky bavily..

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.